Rozlučková noc s předškoláky – MŠ LOM

Rozlučková noc s předškoláky. S dětmi, které nám odcházejí do ZŠ, jsme si užili super noc. Děti si po příchodu rozestlaly své pelíšky, vybarvily si medaily a netrpělivě jsme čekali na dovážku pizzy, ta byla výborná. Děti doplnily energii na diskotéku, která potom následovala a při společných tanečcích byla největší legrace. Potom jsme si udělali popcorn a šli do našeho školkového kina. Pak už šup vyčistit zoubky, ale ještě před zalezením do pelíšku nás čekala malá bojovka. Šli jsme na noční výpravu po celé školce pouze s baterkami, bylo to velké dobrodružství a hezky se nám potom usínalo. Děti spaly krásně celou noc a ráno jsme si dali sladkou snídani. Na závěr byly děti odměněny medailí za statečné přespání.