Odpoledne s Barborkou

Barborka je nejen hezké dívčí jméno, ale i název akce, kterou připravuje na první prosincový týden lomská základní škola. „Odpoledne s Barborkou“ nabídne široké veřejnosti – dětem, jejich rodičům i prarodičům, těm, kdo mají na lomskou školu vzpomínky, i těm, kdo doposud chodili jen kolem – předvánoční kulturní zážitky. V prostorách školy budou moct vyslechnout pěvecké vystoupení žáků ZŠ, kytarového kroužku DDM Osek a také zhlédnout divadelní představení Putování za Ježíškem Divadla rozmanitostí z Mostu.

Hezký předvánoční večer může ZŠ v Lomu nabídnout proto, že si podala u MAS Naděje, obecně prospěšné společnosti, zaměřené na rozvoj a podporu našeho kraje, žádost o finanční podporu v dotačním programu výzvy „Podpora komunitního života na venkově 2024“. Škola předpokládá, že zamýšlená akce vytvoří příležitost pro to, aby občané Lomu na chvíli zapomněli na každodenní shon a společně se pobavili, povídali si a blíže poznali své sousedy a připomněli se chvíle, kdy sami do školy chodili.

Děkujeme Ústeckému kraji a Místní akční skupině Naděje, o.p.s. ,za podporu.

• Rubriky