PLÁN AKCÍ ŘÍJEN – MŠ LOUČNÁ

CVIČENÍ VE SPORTOVNÍ HALE KOLDŮM

Zúčastní se třída Soviček každý čtvrtek v termínech: 3.10., 10.10, 17.10., 31.10. 2024

Potřeby: lehké tepláky, legíny, tričko, protiskluzové ponožky, pití v umělé uzavíratelné lahvi, vše připravené v batůžku.

Cíl: rozvoj pohybových schopností a dovedností, zlepšení fyzické kondice

9. 10. DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ „PRŮZKUMNÍCI V LESE“

Představení se zúčastní všechny děti z MŠ od 10 hod. v kulturním domě Citadela Litvínov.

Hrazeno vedením města Lom.

Cíl: kulturní prožitek

15. 10. SELSKÝ DVŮR BRAŇANY

Výlet zájezdovým autobusem pro celou MŠ.

Čeká nás prohlídka a krmení zvířat, jízda na ponících. Děti budou mít dopolední i odpolední svačinu v MŠ, oběd proběhne v areálu selského dvora (z jídelní docházky ho budou mít děti odhlášený). Láhev s pitím zajistí rodiče.

Odjezd z MŠ Loučná v 9:30 hod. a předpokládaný příjezd zpět cca ve 13:45 hod.

Cena za dítě 220 Kč včetně oběda je plně hrazena vedením města Lom.

Cíl: budování kladného vztahu ke zvířatům, získání znalostí v oblasti chovatelství

hospodářských a domácích zvířat

ZAČAROVANÝ LES

Děti budou plnit při cestě do lesa zábavné úkoly v terénu, které jim připravil skřítek Lesníček. Bližší termín upřesníme dle počasí.

Cíl: seznamování s okolím mateřské školy a pozorování změn v přírodě

SAUNOVÁNÍ

Dle počasí – termín upřesníme nejméně den předem na nástěnce v MŠ

Cíl: podpora zdravého životního stylu, aktivní otužování, prevence nemocem a relaxace.

Upozorňujeme návštěvníky akce, že z ní bude pořizována foto a video dokumentace pro účely propagace školy, ke zveřejnění v novinách a na webových stránkách Základní školy Mateřské školy Lom či na webu města Lom.

• Rubriky