Plán akcí – říjen MŠ Lom

Ve školce prožijeme dopoledne plné soutěží, zábavy a hravého učení s plody podzimu.

Prosíme, aby si v tento den přineslo každé dítě jednu bramboru – děkujeme.

Vyrobeného podzimníčka, můžete nosit do školky od 10. 10. do 23.10. Vaší fantazii se meze nekladou! Podzimníčci nám budou zdobit naši zahradu.

Vyhlášení soutěže proběhne v rámci odpolední akce Dýňování dne 23. 10.

Ve středu odpoledne od 16:00hod., srdečně zveme všechny rodiče, popřípadě prarodiče na společnou akci nazvanou DÝŇOVÁNÍ. Vezměte si sebou vlastní dýni (nožík na vyřezávání), svíčku (příp. přírodniny na ozdobení dýně). Akce se bude konat pro „BERUŠKY“ v jejich třídě v prvním patře a pro „MOTÝLKY“ v jejich třídě v přízemí. Těšíme se na Vás.

V tento den se školka promění na strašidelnou. Prosíme, přiveďte děti do třídy již převlečené v kostýmu. V šatně jim nechte věci na převlečení. Čeká nás zábavné dopoledne plné, her, soutěží, hudby, tance a nebude ani chybět módní přehlídka a strašidelné mlsání.

(Uvítáme jakékoliv dobroty, které nám zpestří naše mlsání. Děkujeme)

Každé pondělí probíhá v  MŠ pro přihlášené děti z Motýlků primární logopedická prevence ,,Povídálek”. Vždy od 9:00 do 10:00 hod.

Každý čtvrtek odpoledne v čase od 14:30 do 15:15 probíhá v  MŠ kroužek AJ pro předem přihlášené děti (předškoláci – děti, které dovrší 6 let v tomto kalendářním roce).

Upozorňujeme, že na výše uvedených akcích MŠ Lom

může být pořizována fotografická dokumentace

pro účely propagace mateřské školy,

ke zveřejnění v novinách a webu