VÝLET DO SELSKÉHO DVORA V BRAŇANECH – MŠ LOUČNÁ

V úterý 15. 10. se všechny děti z MŠ v Loučné vypravily na společný výlet do nedalekých Braňan na exkurzi statku a jízdárny Selský dvůr.

Po příjezdu nás čekal program v podobě prohlídky celého areálu. Ujal se nás zkušený ošetřovatel, který ochotně zodpověděl všechny naše zvídavé dotazy a postupně nás zavedl do stájí, jízdárny, k výběhům a ohradám, kde jsme si mohli prohlédnout nejen koně, ale i další hospodářská zvířata.  Ta se nás vůbec nebála, naopak všechna se nám statečně ukazovala, pózovala a nechala se od dětí ochotně krmit.

Všechny, ale nejvíce zaujali koně, na kterých se směli i projet a zažít, jaké to je, sednout si na koňský hřbet. Po výborném obědě jsme zpět do školky odjížděli všichni spokojeni a s úsměvem na tváři.

Celý výlet byl hrazen z  rozpočtu města Lom.

• Rubriky