ROZLUČKOVÁ NOC – MŠ LOUČNÁ

Zvládli jsme to!
Školní rok je za námi a z malých prťat jsou už velcí předškoláci. Proto jsme si společně užili poslední rozlučkovou akci se Sovičkami a ze středy na čtvrtek 26. 06. 2024 přespali v naší školce. Nejprve jsme si protáhli těla na školní zahradě, procvičili paměť při hře TIK ŤAK BUM, která se dětem moc líbila. Poté jsme se posilnili výbornou pizzou a mohla začít pořádná noční zábava, při které děti pomocí baterek hledaly kamarády duchy a poklad od třídního maskota – sovičky Hedviky. Nechyběla ani pyžamová párty s oblíbenou hudbou a nakonec pohádka na dobrou noc. Všechny děti noc plnou zábavy zvládly a snad si odnesou i pár hezkých vzpomínek na naší MŠ. My už se budeme těšit na úspěchy a radosti, které na děti čekají ve škole.