Plán akcí na měsíc Listopad – MŠ Lom

V úterý společně s dětmi navštívíme Tobogu v Praze. Toboga je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi. Odjezd od MŠ Lom je v 7:30 hod. návrat do MŠ je cca v 14:45 hod. Sledujte prosím aplikaci, napíšeme příspěvek, až se budeme blížit k MŠ. V aplikaci si tento den nastavte celodenní docházku. Oběd i dopolední a odpolední svačinu zajistí MŠ. Do batůžku dejte dětem pouze podepsané pití v plastové uzavíratelné láhvi a kapesníčky. Pokud Vaše dítě špatně snáší jízdu autobusem, předejte paní učitelkám Kinedryl na cestu tam i zpět.

Prosíme rodiče, aby si děti po návratu vyzvedly hned u autobusu. Z důvodu přerušení dodávky elektřiny se nelze vrátit zpět do MŠ. Děkujeme.

Z důvodu přerušení dodávky elektřiny proběhne v tento den dopolední program pro děti v ZŠ.

Příchod dětí do MŠ je do 7:50 hod. Poté půjdou všechny děti s paní učitelkami do ZŠ – družina, kde budou připraveny aktivity. Bude zde zajištěna svačina, oběd a pitný režim.

Všechny děti půjdou tento den po obědě.

Z organizačních důvodů si děti vyzvedávejte ve 12 hodin v ZŠ.

Dětem dejte v tento den přiměřeně velký batoh s náhradním oblečením pro případ nehody, ve školce jim do batohu přidáme bačkory.

V tento den se ruší kroužek logopedie.

Děkujeme Vám za spolupráci.

S dětmi a jejich rodiči se sejdeme v 17.00 hod. před budovou Městského úřadu Lom. Děti si na lampionový průvod přinesou SVÍTÍCÍ LAMPIONEK, se kterým ve společném průvodu projdeme ulicí Oseckou a zpět ulicí Husova do MŠ. Na zahradě děti vystoupí s krátkým pásmem písniček, můžete se také občerstvit teplým čajem. Na závěr na děti čeká malé překvapení. Na lampionový průvod zveme i rodinné příslušníky (babičky, dědečky, sourozence, …). Těšíme se na Vás.

Během dopoledne proběhne v MŠ Lom vánoční fotografování dětí. Sada 3 ks stejné fotografie velikosti 13x 18 cm stojí 300,- Kč. Každá další kopie 50,- Kč/ks. Děti přiveďte do třídy již převlečené na focení, do šatny jim připravte věci na převlečení po focení. V případě, že o fotografování nebudete mít zájem, nahlaste tuto skutečnost pí. učitelkám MŠ.

„Co se nese v lese” Pohádka o zvědavé koze, která se při toulání lesem dostane do pytlácké pasti. Z té jÍ naštěstí pomůže jelen a to není vše, tím to teprve začíná. Pohádka je prokládána písničkami doprovázenými kytarou a houslemi.

Pro předem vybrané děti ze třídy Motýlků.

Každé pondělí (kromě 11. 11.) probíhá v  MŠ pro přihlášené děti z Motýlků primární logopedická prevence ,,Povídálek”. Vždy od 9:00 do 10:00 hod.

Každou středu odpoledne v čase od 14:30 do 15:15 probíhá v  MŠ kroužek Šikovné ručičky pro předem přihlášené děti (Berušky).

Každý čtvrtek odpoledne v čase od 14:30 do 15:15 probíhá v  MŠ kroužek AJ pro předem přihlášené děti (předškoláci – děti, které dovrší 6 let v tomto kalendářním roce).

Začátkem PROSINCE jako každoročně proběhne v Základní škole Lom VÁNOČNÍ JARMARK. Uvítáme každý Váš rukodělný výrobek. Výrobky na VÁNOČNÍ JARMARK můžete nosit k nám do školky již během měsíce listopadu. Děkujeme Vám za spolupráci.

Upozorňujeme, že na výše uvedených akcích MŠ Lom

může být pořizována fotografická dokumentace

pro účely propagace mateřské školy,

ke zveřejnění v novinách a webu